Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor LED Gaming AOC AG251FZ 25"

Kodi i produktit:
208196
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

418.50 
Ju kurseni : 23.00   (5%)
395.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitor për gaming me ekran të gjerë Full HD. Përfshin madhësi të ekranit prej 25” dhe rezolucion prej 1920 x 1080 pix. Koha e reagueshmërisë së ekranit është 1 ms ndërsa ndriçueshmëria e ofruar paraqet normë prej 400 cd / m2. Proporcion dinamik i kontrastit prej 50M:1. Për më shumë, monitori përfshin ndërfaqe: HDMI, DsiplayPort, D-Sub dhe DVI. Ofron mbështetje për standardin VESA 100 x 100 dhe ofron output të altoparlantëve prej 3 W.

Vlerësimet

Product Shum i mir qaulitet 100%
Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
25
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
40389861658841
Frekuencë [Hz]:
240
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
566,65
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
AG251FZ
Koha e reagimit [ms]:
1
Kontrast [1]:
50 000 000
Lansuar:
15 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
545,21
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
400
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
4
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,5
Pitch [Hz]:
0,28
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
169
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Trashësia [mm]:
218,25
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor LED Gaming AOC AG251FZ 25" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE