Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Dell Alienware AW2518HF - LED 25" (63cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
223248
Diagonalja e ekranit ["]:
25
Lojë:
Trashësia [mm]:
555,8
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Raporti i shikimit:
16: 9

Si të porosisim në Gjirafa50?

408.50 
Ju kurseni : 79.00   (19%)
329.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dell Alienware AW2518H

Dell Alienware AW2518H është monitor për gaming me 240Hz normë të imazheve he shpejtësi reagimi prej 1ms në mënyrë që të luani videolojërat tuaja në kualitetin më të lartë. Monitori është i pajisur me teknologji ekskluzive si AMD FreeSync dhe dizajn super elegant që do të komplementoj përsosshmërisht sistemin tuaj kompjuterik për gaming.

Eksperiencë fantastike për gaming

Zhytuni thellë në videolojëra përplot adrenalinë në storje dhe ambiente të ndryshme të cilat shfaqen në pastërtinë më të dukshme nëpërmjet teknologjisë AMD Freesync.

Dizajn modern

Monitori, përpos teknologjisë më të fundit, poashtu është dizajnuar me materiale premium të qëndrueshme si dhe konstrukt modern që do të komplementoj kompjuterin tuaj përsosshmërisht.

Lidhje e shpejtë dhe akses i lehtë

Nëpërmjet porteve DisplayPort 1.2 dhe HDMI 1.4 ju mund të lidhni monitorin me kompjuterin apo laptopin tuaj me lehtësi. Pos kësaj, monitori mban 4x porte USB 3.0 dhe portin audio jack për lidhjen e mausit, kamerës, USB-ve të ndryshme, tastierës apo kufjeve me lehtësi.

Të dhënat kyçe

Dell Alienware AW2518H është monitori i përsosur për videolojëra. Aksesori vjen me dizajn modern dhe të qëndrueshëm, mban teknologjinë AMD FreeSync, 240Hz normë freskimi, 1ms shpejtësi reagimi, 25" madhësi diagonale me 1920 x 1080 piksela, 16:9 orientim të imazhit, 400 cd / m2 shkëlqim, 170 / 160° kënd shikimi si dhe 1000:1 kontrast. Mban 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 1.4, 4x USB 3.0 dhe ka madhësi prej 555.8 x 268.6 x 327.9 mm.

Vlerësimet

Transporti i shpejte. Produkti teper i mire. Once you go 240hz, you can never go back.
perfekt
Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
25
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
6564465465465456
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
523,3
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi i prodhuesit:
210-AMOP
Koha e reagimit [ms]:
1
Kontrast [:1]:
1000
Lartësia [mm]:
418,4
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
400
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
3.5
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Dell
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
555,8
USB Hub:

Bashkangjitja Monitor Dell Alienware AW2518HF - LED 25" (63cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE