Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung LC27F398FWUXEN, 27", i zi

Kodi i produktit:
432819smg
D-Sub:
Jo
Klasa e efiçiencës:
A
Prodhuesi:
Samsung
Pesha kg:
4.1
Përmasat mm:
622.9 x 466.2 x 242.6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
207.50 
Ju kurseni : 28.00   (13%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung LC27F398FWUXEN është monitor që do ju mahnit me ngjyra e shkëlqyeshme dhe realistike dhe me dizajnin e hollë, elegant dhe të lakuar. Qofshit duke punuar, duke parë filma apo duke luajtuar videolojëra, monitori nga Samsung nuk do ju zhgënjej në asnjë moment.

Monitori i lakuar vjen me madhësi diagonale prej 27" (68.6cm) që mban rezolucionin 1920 x 1080 piksela që kombinohet me 250 cd / m2 shkëlqim dhe mbështet 16.7 miliardë nuanca të ngjyrave, mban portet HDMI dhe DisplayPort për lidhje me kompjuter si dhe vjen me ngjyrë të zezë me shkëlqim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

D-Sub:
Jo
Display Port:
1
Dual Link DVI:
Jo
DVI:
Jo
EAN:
8806088378800
Eco Saving Plus:
Eye Saver Mode:
Flicker Free:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
HDMI:
1
Këndet e shikimit:
178°/178°
Klasa e efiçiencës:
A
Kontrasti:
3,000:1
Lloji i ekranit:
VA
MagicBright:
MagicUpscale:
Mini-Display Port:
Jo
Ndriçimi:
250cd/m2
Ngjyra:
E zezë me shkëlqim
Përmasat mm:
622.9 x 466.2 x 242.6
Pesha kg:
4.1
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16:9

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE