Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Air 13 (2020), 13,3", Intel Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Plus Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
288332
Bluetooth:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,737.50 
Ju kurseni : 278.00   (16%)
1,459.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
24 orë
Best price badge

Çmimi më i mirë i garantuar

Në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 121.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Apple MacBook Air i inovuar tani është i pajisur me një ekran Retina me teknologji True Tone dhe vjen me një çmim më të këndshëm. MacBook Air i hollë, i lehtë dhe i fuqishëm është një laptop i përkryer, i lëvizshëm për gjithçka. Zbuloni botën e Apple me MacBook Air të ri.

Baza e këtij versioni të veçantë të Apple MacBook Air 13 (2020) është një procesor 4-bërthamësh Intel Core i7 i gjeneratës së 10-të. Ky procesor funksionon në një frekuencë prej 1.2 GHz me mbështetje për teknologjinë TurboBoost për të rritur frekuencën deri në 3.8 GHz dhe plotësohet me 16 GB RAM LPDDR4X. Ekrani 13.3 "Retina IPS me rezolucion prej 2560 × 1600 piksel në kombinim me një kartë grafike Intel Iris Plus Graphics. Një 512 GB PCIe SSD është gati për të dhënat e përdoruesit. Laptopi është i pajisur edhe me teknologji wireless Wi-Fi ac dhe Bluetooth 5.0, një palë ndërfaqe Thunderbolt 3 / USB-C, një lexues i gjurmëve të gishtërinjëve Touch ID, një aparat fotografik praktik FaceTime HD dhe lidhës audio 3.5 mm. Laptopi përdor macOS si sistemin operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
5345345634574679
Frekuenca e memories MHz:
3 733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
12
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics
Lansuar:
22. 5. 2020
Lartësia mm:
16.1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4X (na desce)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Materiali:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.29
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE