Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Pro 2020 (Touch Bar), 13,3", Intel Core i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Intel Iris Plus Graphics 645, i hirtë (space gray)

Kodi i produktit:
286795
Bluetooth:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,297.50 
Ju kurseni : 498.00   (22%)
1,799.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Best price badge

Çmimi më i mirë i garantuar

Në rast se gjeni këtë produkt në treg me çmim më të lirë, atëherë Gjirafa50 e mbulon diferencën.

Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 149.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit


Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Apple MacBook Pro 2020 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve.

Aksesori vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i5 i gjeneratës së 10, i cili kombinohet me 16GB memorie të llojit LPDDR4X , ekranin me madhësi 13.3", kualitet WQXGA dhe rezolucion prej 2560 x 1600 piksela si dhe kartelën grafike Intel Iris Plus Graphics 645 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike.

Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ macOS .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
190199518698
Frekuenca e memories MHz:
3 733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
10
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics 645
Kodi:
MWP42CZ/A
Lansuar:
5. 5. 2020
Lartësia mm:
15.6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4X (na desce)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Materiali:
Alumin
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
4
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.4
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE