Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Pro 2020 (Touch Bar), 13,3", Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, Intel Iris Plus Graphics 645, i hirtë

Kodi i produktit:
286799
Bluetooth:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Ngjyra:
Hirtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,412.50 
Ju kurseni : 153.00   (11%)
1259.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 104.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Apple MacBook Pro 2020 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve.

Aksesori vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i5 i gjeneratës së 8, i cili kombinohet me 8GB memorie të llojit LPDDR3, ekranin me madhësi 13.3", kualitet WQXGA dhe rezolucion prej 2560 x 1600 piksela si dhe kartelën grafike Intel Iris Plus Graphics 645 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike.

Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ macOS .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
190199521520
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
10
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics 645
Kodi:
MXK32CZ/A
Lansuar:
5. 5. 2020
Lartësia mm:
15.6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Materiali:
Alumin
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.4
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE