Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje me mikrofon Kingston HyperX Cloud II, USB, të kuqe

Kodi i produktit:
167227
EAN:
740617235692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCP-RD
Lansuar:
17 Shkurt 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
129.50 
Ju kurseni : 30.00   (23%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufjet HyperX Cloud II janë të dizajnuara posaçërisht për adhuruesit e lojërave të cilët dëshirojnë që të shijojnë dhe përjetojnë gjithçka deri në maksimum. Këto kufje kanë dizajn tejet të qëndrueshëm dhe janë të pajisura me sistem zërimi Virtual Surround 7.1 dhe kartë zërimi që i mundësojnë prodhimin e zërit me kualitet superior, të qartë dhe kumbues me shtrirje frekuence prej 15Hz deri në 25KHz, impedancë 60 om dhe ndjeshmëri 98dB.

HyperX Cloud II janë tejet të rehatshme edhe pas orëve të gjata të bartjes, altoparlantët janë të mbështjellur me sfungjer të butë dhe kanë përmasa tejet kompakte me 53mm të cilat përshtaten në mënyrë të përsosur me çdo përdorues. Kufjet, poashtu, kanë një mikrofon të integruar me frekuencë operuese 50Hz deri në 18000Hz dhe taste komanduese për kontrollimin e funksioneve mediale. Këto kufje mund të lidhen me pajisje të ndryshme përmes kabllos me lidhës jack 3.5mm, me gjatësi 1m, si dhe kabllos shtesë 2m (që lidhen në mes vete).

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617235692
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCP-RD
Lansuar:
17 Shkurt 2015
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB 2.0
Lloji:
Kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Prodhuesi:
Kingston
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE