Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine Vanguard VEO Range 41M, bezhë

Kodi i produktit:
264150
Dimensionet e brendshme [mm]:
235 x 90 x 180
Dimensionet e jashtme:
315 x 210 x 430
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale, stabilizator, tablet, laptop
EAN:
4719856247441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 
Ju kurseni : 24.00   (19%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë shpine VEO Range 41M është dizajnuar për një kamerë të vogël hibride me lente të bashkangjitur, 2-3 lente, flash dhe aksesorë së bashku me një laptopë 13" dhe trekëmbësh Tripod / Monopod VEO. Gjithashtu mund të jetë e dobishme për dronët e vegjël. Pjesa e brendshme me ngjyra të lehta e bën të lehtë gjetjen e artikujve të vegjël dhe ka xhepa të dedikuar për të gjitha gjërat e domosdoshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
235 x 90 x 180
Dimensionet e jashtme:
315 x 210 x 430
Dizajnuar për:
Kamerë digjitale, stabilizator, tablet, laptop
EAN:
4719856247441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VA01766
Lansuar:
2. 7. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13
Ngjyra:
Bezhë
Pesha kg:
1,08
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE