Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese QCY T1C, të zeza

Kodi i produktit:
250472
EAN:
6957141405772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
4
Kodi:
T1C
Lansuar:
4. 12. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 
Ju kurseni : 20.00   (51%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
51% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kufje pa tela që mbështesin Bluetooth v5.0. Mbështetje për codecs SBC dhe AAC. Posedojnë konvertues dinamik 6mm, mikrofona të ndjeshëm me reduktimin të zhurmës së mjedisit, bateri të rikarikueshme deri 40 mAh dhe 380 mAh në kutinë e posaçme.

Jetëgjatësia totale e kufjeve prej 4 orë dhe deri në 15 orë. Materiali: plastikë dhe silikon. Pesha e çdo kufjeje 4 g. Vijnë në ngjyrë të zezë.Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6957141405772
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
4
Kodi:
T1C
Lansuar:
4. 12. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
6
Mikrofon:
Integruar
Pa kabllo:
Pesha [g]:
8
Prodhuesi:
QCY
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE