Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Genesis Nitro 560

Kodi i produktit:
275538
Besueshmëria:
100
Doreza të lëvizshme mm:
90
EAN:
5901969425031
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

273.50 
Ju kurseni : 70.93   (26%)
202.57 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një karrige të kualitetit të lartë nga kompania e njohur Genesis. Ky produkt dallohet me një dizajn të bukur dhe modern që njëkohësisht ofron rehati të plotë. Dallohet me mundësi për vendosje në pozicione të ndryshme dhe po ashtu ofron qëndrueshmëri tejet të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Doreza të lëvizshme mm:
90
EAN:
5901969425031
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
150
Lansuar:
14. 11. 2019
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
80
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Pesha kg:
20
Prodhuesi:
Genesis
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Genesis-zone.comen
Vendi i origjinës:
Poland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE