Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Canyon Corax CND-SGCH5, e zezë / portokalltë

Kodi i produktit:
250112
EAN:
5291485004309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
180
Kodi:
CND-SGCH5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
477.50 
Ju kurseni : 199.63   (42%)
277.87 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.16 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Canyon Corax është karrige e optimizuar që t'ju ofroj rehati maksimale për një kohë të gjatë në mënyrë që të arrini performancën maksimale në luajtjen e videolojërave.

Karriga është e krijuar nga lëkura ECO e kualitetit të lartë që është e mbushur me sfungjer, ka konstrukt metalik që mund të mbaj deri në 180 kg peshë si dhe vjen me ngjyrë të zezë të kombinuar me ngjyrën e portokalltë dhe zbukuruar me llogon e kompanisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5291485004309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
180
Kodi:
CND-SGCH5
Korniza:
Plastik
Lansuar:
27. 11. 2018
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë eko
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Canyon
RAM:
Metal
Ueb-i i prodhuesit:
Canyon-tech.com
Vendi i origjinës:
Cyprus

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE