Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë SilverStone GD07B Grandia, i zi

Kodi i produktit:
278297
Besueshmëria:
100 %
Materiali:
Alumin, plastikë
Trashësia mm:
435
Prodhuesi:
SilverStone
Pesha kg:
7

Si të porosisim në Gjirafa50?

162.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa e kompjuterit SilverStone GD07B me ngjyrë të zezë përkrahë pllakëzat amë të tipit ATX, Extended ATX, Micro-ATX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e disqeve me dimensione Internal 2.5" (2x), 3.5 "(5x) si dhe është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e drive-ve optik, vend të kartës grafike dhe vende të rregullatorëve. Pjesa e përparme e kasës ka porte 3.5mm jack (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (2x) po ashtu ka një vend për kufje dhe një për mikrofon. Për më shumë, kasa vjen pa furnizues me energji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Extended ATX, Micro-ATX
Ftohës të montuar:
3x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
345
Gjerësia mm:
440
Kodi:
SST-GD07B
Lansuar:
14. 1. 2020
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
138
Lartësia mm:
175
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Materiali:
Alumin, plastikë
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
3
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
8
Pesha kg:
7
Prodhuesi:
SilverStone
Trashësia mm:
435
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE