Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë SilverStone ML06 Milo, e zezë

Kodi i produktit:
278298
Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
74
Gjerësia mm:
350

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SilverStone po fillon kaën e tij të vogël, të orientuar në horizont, në kompjuter, ML06 Milo. Është projektuar për asambletë PC të formatit Mini-ITX dhe është i pajisur me një vend të posaçëm që mund të vendoset sipas nevojës në njërën nga katër mënyrat: 9.5 / 12.7 mm makinë optike të hollë, 1x 3.5 "HDD, 2x 2.5" SSD / HDD ose tifoz 1x 120 mm.

Është një kabinet i vogël elegant me orientim horizontal, i dizajnuar për pllakat amë në format Mini-ITX. Ekziston një slot HDD / SSD i brendshëm 4 x 2.5 ”dhe një vend i posaçëm për instalimin e një disku optik, HDD / SSD ose tifoz. Ajo ka 1 slot për kartat e zgjerimit (me profil të ulët), gjithsej 3 pozicione tifozësh dhe përdor furnizimet me rrymë të formatit SFX. Për më shuë, paneli i përparmë përmban 2x USB 3.2 Gen1 dhe 2x 3.5 mm fole audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
74
Gjerësia mm:
350
Lansuar:
14. 1. 2020
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
70
Lartësia mm:
99
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për karta:
1
Pesha kg:
2.4
Prodhuesi:
SilverStone
Trashësia mm:
205
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE