Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Pro, 1TB, Gamma chassis + Death Stranding, i zi

Kodi i produktit:
271729
Besueshmëria:
100 %
EAN:
711719314707
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719314707

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
559.50 
Ju kurseni : 91.00   (16%)
468.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

PlayStation 4 Pro konzolë me një procesor me fuqi të ulët 8-bërthamësh AMD Jaguar x86-84, duke plotësuar memorjen e unifikuar të sistemit të 8 GB GDDR5 dhe përshpejtuesit grafikë me performancë të lartë AMD Radeon 4.20 TFLOPS. Të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në hard diskun e integruar 1TB. Është gjithashtu i disponueshëm si një BD / DVD vetëm për lexim (BD 6x CAV, DVD 8x CAV). Inputet dhe daljet: 3x USB tipi 3.1 dhe porti AUX. Lidhjet në rrjet përfshijnë 1x Ethernet, IEEE 802.11 a / b / g / n / ac dhe Bluetooth v4.0 (LE). Konsumi maksimal i energjisë 310 W. Prodhimi AV: Porti HDMI mbështet portin 4K / HDR dhe portin dixhital (optik). Dimensionet 295 x 55 x 327 mm (duke mos përfshirë projeksionin më të madh). Pesha përafërsisht. 3.3 kg. DualShock 4 v2 + Death Stranding janë të përfshira.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
711719314707
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719314707
Lansuar:
3. 10. 2019
Lloji:
PS4 Pro
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE