Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Pro, 1TB, Gamma Chassis, e zezë + Fortnite (2000 V-Bucks)

Kodi i produktit:
266779
Besueshmëria:
100
EAN:
711719941101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719941101

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
507.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Me PS 4 Pro, do të përjetoni një përvojë vërtet zhytëse të detajeve të jashtëzakonshme, imazheve të mprehta dhe veprimit më të shpejtë dhe më të qetë. Pajisjet e shkëlqyera të fshehura në një trup elegant mund të marrin një veprim mahnitës të lojrave në ekranin tuaj, ku lojërat bëhen të gjalla falë grafikëve intensiv dhe performancës së shtuar. E gjithë kjo është themeli i përsosur për krijimin e një qendre argëtuese të mrekullueshme në shtëpinë tuaj.

Në pamje të parë, PS4 Pro bën përshtypje me modelin e tij të thjeshtë por modern. Arkitektura e brendshme e sistemit PS4 Pro, nga disku optik dhe furnizimi me energji deri tek sistemi i ftohjes, është krijuar posaçërisht për të mbajtur dimensionet e përgjithshme dhe peshën sa më të ulët të jetë e mundur dhe për të rritur ndjeshëm fleksibilitetin e përgjithshëm të dizajnit.

Kur e lidhni PS4 Pro me një televizior 4K, do të merrni një spektakël vizual të pashembullt me ngjyra HDR, dhe të gjitha lojërat fjalë për fjalë do të vijnë në jetë me energji të jashtëzakonshme që do t'ju tërheqë. Nëse nuk keni një televizior 4K , nuk keni pse të shqetësoheni, konzola do t'ju tregojë lojëra në rezolucionin më të lartë që mund të trajtojë televiziori juaj.

Kontrolleri i ri i lojës DualShock 4 është një mjet inovativ për përvojën përfundimtare të lojrave. Ai përmban një senzor ultra të ndjeshëm me 6 boshte dhe një panel me prekje që ofron mënyra krejtësisht të reja për të luajtur dhe komunikuar. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni video dhe të shprëndani me një shtypje të vetme.

Transmetoni filmat më të mëdhenj, serialet më të shikuar në televizior dhe videot më të fundit drejtpërdrejt nga Netflix, YouTube dhe shumë më tepër - të gjitha me ripërtëritje automatike për fotografinë më të mirë. Ose gëzoni lidhje pa probleme dhe shkëmbim me Wi-Fi të dyfishtë, me zgjedhje të 2.4 GHz ose 5 GHz.

Konzola PlayStation 4 Pro ka një procesor 8-core AMD Jaguar x86-84, që plotësohet me memorien e unifikuar të sistemit 8 GB GDDR5 dhe përshpejtuesin grafik AMD Radeon 4.20 TFLOPS me performancë të lartë. Të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në hard diskun e integruar 1TB. Disku BD-DVD read-only (BD 6x CAV, DVD 8x CAV). Hyrjet dhe daljet: 3x USB 3.1 dhe port AUX. Lidhjet në rrjet përfshijnë 1x Ethernet, IEEE 802.11 a / b / g / n / ac dhe Bluetooth v4.0 (LE). Konsumi maksimal i energjisë është 310 W. Prodhimi audio dhe video: porti HDMI mbështet portin 4K / HDR dhe portin digjital (optik).

Dimensionet e konzolës janë 295 x 55 x 327 mm (duke mos përfshirë projeksionin më të madh). Pesha përafërsisht 3.3 kg. Gjithashtu, në paketë përfshihet edhe kontrolleri wireless DualShock 4 v2 + Fortnite, duke përfshirë 2000 V Bucks.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
711719941101
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
PS719941101
Lansuar:
8. 8. 2019
Lloji:
PS4 Pro
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE