Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje HyperX Cloud Core, HiFi Standard, të zeza

Kodi i produktit:
215293
EAN:
740617240078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCC-BK-ER

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 
Ju kurseni : 20.00   (20%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet HyperX Cloud Core iu sjellin dëgjuese zë të pastër me diapazon të frekuencave nga 15 deri në 25,000 Hz. Kualiteti i lartë i zërit sigurohet nga transkonduktuesit 53 mm të zërit që janë të integruar në pjesën e brendshme. Kufjet kanë standardin HiFi, që e bën të përshtatshëm për aeroplanë. Pjesa e jashtme është e mbuluar nga lëkura artificiale. Mund të përdoret në laptop, tabletë, telefona etj. Kufjet HyperX Cloud Core sjellin zë kristal të pastër me nota të ulëta, të mesme dhe të larta në saje të standardit HiFi dhe bass-it të përforcuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617240078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Impedancë [Ohm]:
60
Kodi i prodhuesit:
KHX-HSCC-BK-ER
Lidhës:
3.5mm (TRRS), 3.5mm (TRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
320
Prodhuesi:
HyperX
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
15
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE