Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje HyperX Cloud X, të zeza

Kodi i produktit:
245926
EAN:
740617275476
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
HX-HS5CX-SR
Komanda e zërit:
Në kabllo

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 30.00   (30%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kufje profesionale e lojrave e projektuar posaçërisht për Xbox që punon me drive Xbox Elite Wireless dhe driver tjerë të Xbox One me një fole stereo 3.5mm. Kufjet kanë një kornizë të fortë dhe të qëndrueshme prej alumini dhe një mikrofon heqës zhurmë. Tingulli i përsosur sigurohet nga disqet prej 53 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275476
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
HX-HS5CX-SR
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
3. 10. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
53
Mikrofon:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
HyperX
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE