Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Apple MacBook Pro 13 Touch Bar (2020), 13.3", Intel Core i7, 16GB RAM LPDDR4X, 512GB SSD, Intel Iris Plus Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
288340
Besueshmëria:
100 %
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Materiali:
Alumin
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,891.50 
Ju kurseni : 1,092.00   (38%)
1,799.50 € * Përfshirë TVSH-në
38% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 149.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Laptopët inovativ Apple MacBook Pro 13 Touch Bar në versionin 2020 përsëri ofrojnë më shumë performancë dhe, falë tastierës së re, ata janë gjithashtu më ergonomik. Punoni më shpejt dhe më qetë me MacBook Pro tuaj të bukur kompakt dhe të lehtë për t’u përdorur.

Baza e këtij modeli është një procesor 4-bërthamor Intel Core i7 i gjeneratës së 10-të. Ky procesor funksionon me një frekuencë prej 2.3 GHz me mbështetje për teknologjinë TurboBoost për të rritur frekuencën deri në 4.1 GHz dhe plotësohet me 16 GB memorie RAM të llojit LPDDR4X (në pllakë / pa slot).

Ekrani Retina 13.3 " ka rezolucion prej 2560 × 1600 px. Të dhënat grafike për ekranin sigurohen nga kartela grafike Intel Iris Plus Graphics. Një hard disk 512 GB PCIe SSD është i gatshëm për të dhënat e përdoruesit. Laptopi ka Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0, 4 lidhës Thunderbolt 3 / USB Tip-C 3.1 / 3.2 dhe një lidhës stereo 3.5 mm për kufje. Tastiera me ndriçim The Magic Keyboard me Force Touch trackpad plotësohet nga një Touch Bar inovativ dhe një lexues i gjurmëve të gishtërinjve Touch ID. Një kamerë FaceTime HD 720p është gjithashtu e integruar. Laptopi përdor macOS si sistemin operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
546564165156412
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
304.1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
10
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics 645
Kodi:
Z0y6000h4
Lansuar:
28. 5. 2020
Lartësia mm:
15.6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS, Retina
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Materiali:
Alumin
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
E hirtë kozmike
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
2
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.4
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
212,4
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
Vendi i origjinës:
Belgium

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE