Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Dell Latitude 15 (5500), 15.6 ", Core i5, 8 GB DDR4, 256 GB SSD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
267647
Bateri:
4-qelizore, 68Wh
Prodhuesi:
Dell
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8265U(1.6/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

961.50 
Ju kurseni : 162.00   (17%)
799.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky model i laptopit Dell Latitude 15 (5500) është e pajisur me një procesor 4-core Intel Core i5-8265U, i cili përmban teknologji HyperThreading për multitasking me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese për bazë. Procesori funksionon me një frekuencë prej 1.6 GHz dhe mbështet mbingarkimin e TurboBoost në 3.9 GHz. Laptopi është gjithashtu i pajisur me 8 GB memorje DDR4 (1 modul / 2 slote) dhe të dhënat e përdoruesit janë të dizajnuara për 256 GB SSD M.2 PCIe. Ekrani 15.6 "Full HD (1920 x 1080 piksel) është i vjetër Intel UHD Graphics. Laptopi ka Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0 dhe Gigabit Ethernet. Përveç kësaj, laptopi është i pajisur me tre lidhës USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 (1 me PowerShare), USB Type-C 3.1 / 3.2 Gen 2 me mbështetje DisplayPort, lexues të kartelës së memories, kamerë, lidhës audio, slot i sigurisë Nobel, tastierë me ndriçim dhe dalje HDMI. Furnizimi me energji elektrike bëhet nga bateria 68 Wh. Windows 10 Pro është instaluar paraprakisht si sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 68Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
5397184325636
Frekuenca e memories MHz:
2666
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
359,1
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
5500-5636
Lansuar:
30. 8. 2019
Lartësia mm:
20.1
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8265U(1.6/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
1,82
Prodhuesi:
Dell
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Slot zgjërues shtesë:
Smart Card
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
236,2
Vendi i origjinës:
Ireland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE