Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor Samsung 27RG50 - LED 27''

Kodi i produktit:
270817
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
4,6
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

362.50 
Ju kurseni : 113.00   (31%)
249.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Monitori i lojrave Samsung 27RG50 me një ekran të lakuar do të shërbejë po aq mirë për lojrat, por edhe punë të rehatshme dhe argëtim multimedia. Është një monitor i lakuar me një panel VA dhe kohë përgjigjeje 4ms, duke ju lejuar të shijoni performancën e jashtëzakonshme të lojrave pa turbulluar përmbajtjen në ekran. Ka frekuencë deri në 240 Hz. Madhësia e tij është 27'' dhe ofron rezolucion 1920 x 1080 px, shkëlqim 300 cd / m2, raport të aspektit 16: 9, raport të kontrastit 3000: 1, dhe lakim 1500 R, Për më shumë, ky monitor posedon konektorët: HDMI, dhe DisplayPort.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
8806092014794
Ekran i lakueshëm:
Frekuencë Hz:
240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
616,6
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Kodi:
LC27RG50FQUXEN
Koha e reagimit ms:
4
Kompatibil me G-Sync:
Konsumi W:
48
Kontrast 1:
3000
Lansuar:
24. 9. 2019
Lartësia mm:
472,3
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha kg:
4,6
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
Samsung
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia mm:
250,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Varje në mur:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE