Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Peshore Xiaomi Mi Smart 2, e bardhë

Kodi i produktit:
269649
Bluetooth:
EAN:
6934177708022
Energji:
Bateri (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 
Ju kurseni : 18.00   (36%)
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me një saktësi prej 50 g, Xiaomi LPN4004GL peshon progresin tuaj në detaje. Gjithçka është edhe më e përshtatshme me aplikacionin Mi Fit, i cili është në përputhje me Android 4.4 (dhe me lartë) dhe iOS 7.0 (dhe me lartë). Aplikacioni përdorë grafikë të qartë për të shfaqur informacione mbi peshën dhe progresin. Ai gjithashtu tregon indeksin e masës trupore të BMI, i cili ju lejon të rregulloni mënyrën tuaj të stërvitjes ose planin e dietës.

Vendosni peshoren Xiaomi Mi Smart Scale në 16 profile të përdoruesit. Peshorja më pas njeh kush peshon aktualisht. Ju gjithashtu keni mundësinë e veçantë për të përdorur modalitetin e miqve në mënyrë që njerëzit e tjerë të përdorin peshoren pa lënë asnjë gjurmë.

Peshorja Mi Smart Scale 2 është e mbuluar me xham të zbukuruar dhe përmban një ekran LED interesant, i cili fshihet pa masë në modalitetin sleep. Sapo të shtypni në peshoren tuaj Xiaomi, ekrani 161-LED do të ndizet për të siguruar një ekran të qartë. Për më tepër, ekrani i peshores është i pajisur me një senzor të dritës që rregullon shkëlqimin sipas ambientit të tij për rritjen e lexueshmërisë.

Për shkak se peshoria përdorë Bluetooth 5.0 me konsum të ulët të energjisë, transferimi i të dhënave është më i shpejtë dhe më i qëndrueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
6934177708022
Energji:
Bateri (3 x AAA)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
280
Kodi:
473626
Lansuar më:
13.09.2019
Lartësia [mm]:
280
Materiali:
Qelq
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
1200
Prodhuesi:
Xiaomi
Sistemet operative OS të mbështetura:
Apple iOS, Google Android
Trashësia [mm]:
22

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE