Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set për vozitje Hama uRage GripZ (PC)

Kodi i produktit:
223380
Dizajnuar për:
PC
EAN:
4047443321473
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
180

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Timoni i garave Hama uRage GripZ për PC përmban një pedale analoge të gazit dhe një të frenave. Timoni në vetvete është plotësisht i gomës për një kapje të rehatshme. Një bazë e fortë gome e cila garanton stabilitet të lartë.

Ka edhe një motor për vibrim në mënyrë që të ndjeni të gjitha pengesat dhe fuqinë e motorit. Këndi i rrotullimit të timonit është 180 shkallë. 12 butonat e ndërveprimit dhe pedalet nën timon ndihmojnë që të keni udhëtimin më të mirë. Lidhja me kompjuterin është nëpërmjet portës USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC
EAN:
4047443321473
Forma e lëvizjes:
Vazhduese - pedale në timon
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kënd rrotullimi maksimal [°]:
180
Kodi i prodhuesit:
113754
Numri i butonëve:
10
Numri i pedaleve:
2
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE