1 / 4
Foto e Ruter MikroTik Cloud CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT
Foto e Ruter MikroTik Cloud CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT
Foto e Ruter MikroTik Cloud CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT
Foto e Ruter MikroTik Cloud CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT

Ruter MikroTik Cloud CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
189.50 €
174.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 161.57 €
Ju kurseni 15.00 €
-8%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.54 €/muaj

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
MikroTik Cloud CRS318 është ruter i pajisur me një procesor të fuqishëm i cili operon në në shpejtësi 100Mbps, që ofron lidhje përmes 2 porteve SFP +, dhe 16 porte LAN . Poashtu, ky ruter mbështet standartet PoE, dhe ka energji 29W. Dimensionet e këtij produkti janë 304 x 212 x 71mm.
Lansuar:
26. 2. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Jashtëm
Numri i porteve SFP:
2
PoE:
Numri i lidhësve LAN 100 Mbps:
16
Kodi:
CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT
Konsumi W:
29
Gjerësia mm:
304
Lartësia mm:
71
Trashësia mm:
212
Besueshmëria:
100 %
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
7,2
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
100
Numri i porteve PoE të jashtëm:
1
Prodhuesi:
Mikrotik
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
EAN:
4752224002181
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ruter MikroTik Cloud CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT
174.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo