Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy Note 20, 6.7" FHD+, 8GB RAM, 256GB, e bronztë mistike

Kodi i produktit:
369977smg
Bluetooth:
V5.1
Memorie e brendshme GB:
256
Teknologjia:
GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE
Standardet Wi-Fi:
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
Sistemi operativ:
Android 10, One UI 2.1

Si të porosisim në Gjirafa50?

1039.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 173.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Samsung Galaxy Note 20 përmban një ekran me prekje me cilësi të lartë 6.7 " Super AMOLED Plus (60Hz) me rezolucion Full HD + prej 2400 x 1080 px për shfaqje me ngjyra të përsosura nga çdo kënd. Poashtu ka xham Gorilla Glass 5 për siguri shtesë. Performanca e tij bazohet në procesorin e fuqishëm 8-bërthamor Exynos 990 me teknologji të përparuar të prodhimit dhe një frekuencë deri në 2.73 GHz. Memoria operuese RAM me kapacitet prej 8 GB ofron mundësi për kryerjen e detyrave të shumta. Memoria e brendshme ka kapacitet prej 256 GB.

Kamera kryesore e pasme përdor një senzor cilësor 12 Mpx 1 / 1.76 ”, 1.8um, me hapje f /1.8, stabilizim optik OIS dhe fokusim automatik tepër të shpejtë Dual Pixel AF. Kamera e dytë 64 Mpx ka lente telefoto, 1 / 1.72 ”, 0.8um, me hapje f / 2.0, 3x zmadhim pa humbje. Ndërsa kamera e tretë ultra e gjerë ka senzor 12 MP, 1 / 2.55 ”, 1.4um, hapje f / 2.2 dhe kënd shikimi 120 °. Kamera e përparme është e pajisur me një senzor 10 Mpx, lente me hapje f / 2.2, Dual Pixel AF, mundësi për selfie UHD.

Samsung Galaxy Note 20 ofron mbështetje për rrjetet celulare GSM, UMTS dhe LTE. Është i pajisur me ndërfaqe WiFi ax, NFC, Bluetooth 5.1, marrës GPS / Glonass / BDS / Galileo, portë USB-C dhe lexues të gjurmëve të gishtave në ekran.

Ky celular ka ndërtim të qëndrueshëm me mbrojtje nga uji dhe pluhuri sipas standardit IP68. Ai mbështet stilolapsin S Pen. Zërimi cilësor mundësohet nga teknologjia Dolby Atmos dhe altoparlantët AKG. Galaxy Note 20 mbështet edhe teknologjinë ekskluzive Samsung DeX Wireless.

Funksionimi i tij mundësohet nga një bateri e rikarikueshme me kapacitet prej 4300 mAh. Celulari mbështet karikimin e shpejtë, karikimin wireless (përmes valëve) dhe shpërndarjen e energjisë përmes valëve. Platforma Android me ndërfaqen e përdoruesit One UI është përdorur si sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.1
Dimensionet mm:
161.6 x 75.2 x 8.3
EAN:
8806090596780
Face ID:
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
GPS:
Po, me A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
Incizime me kamerë të përparme:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4300
Karikim pa kabllo:
Lansuar më:
5.8.2020
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloji i ekranit:
Super AMOLED Plus (60Hz)
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.7
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria RAM GB:
8
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
Exynos 990 (7 nm+)
Ngjyra:
E bronztë mistike
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Përshpejtues grafik:
Mali-G77 MP11
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit PPI:
393
Rezolucioni i ekranit piksel:
1080 x 2400
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
10
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
64+12+12
Sensorë:
Acelerometër, gjiro, sensor i afërsisë, busullë, barometër
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Sistemi operativ:
Android 10, One UI 2.1
Standardet Wi-Fi:
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
Teknologjia:
GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE
USB-C:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE