Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy S20+, 128GB, 8GB RAM, zezë kozmike

Kodi i produktit:
911147smg
Dimensionet:
161.9 x 73.7 x 7.8
Madhësia e ekranit inç:
6.7
Slot për kartë memorie:
Sistemi operativ:
Android 10.0; One UI 2
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
64 + 12 + 12

Si të porosisim në Gjirafa50?

899.50 
Ju kurseni : 0.50   (0%)
899.00 € * Përfshirë TVSH-në
0% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 149.83 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një vepër arti mjaft e përparuar.

Mendje, bukuri dhe shumë energji.

Gjenerata e re e celularëve Samsung Galaxy S janë sigurisht kamera të përmirësuara në masë të madhe, performanca e lartë, ekran i shkëlqyeshëm me rezolucion shumë të mirë dhe ritëm të lartë të freskimit dhe natyrisht dizajn të shkëlqyeshëm.
Kamerë e katërfishtë e shkëlqyeshme për çdo situatë

Me Galaxy S20+ të ri ju kapni pamjen e përsosur në çdo situatë. Një kombinim i katër kamerave, me kënd të gjerë nga 120˚ në 30 × zoom Super Resolution, duke përfshirë një sensor të thellësisë, ju jep mundësi të pashembullt për çdo fotografi.

Kamera me ekran të gjerë 12 Mpx me lente f / 1.8 (79˚) dhe stabilizim OIS për foto të zakonshme.

Kamera telefoto 64 Mpx me lente f / 2.0 (76˚) dhe stabilizim OIS kap çdo subjekt me zmadhim optik 3 × Hybrid dhe zmadhim deri në 30 × Super Resolution.

Kamerë me sensor ultra me kënd të gjerë 120˚ me 12 Mpx dhe lente f / 2.2 ju lejon të kapni peizazhe dhe portrete të grupit fotografi më të gjera.

Sensori i thellësisë DepthVision.

Inteligjenca artificiale mund të njohë dhe të zgjedh një numër skenash të paracaktuar.

Përmirësoni vetë-portretin tuaj të kapur me kamerën e përparme 10 Mpx Dual Pixel AF f / 2.2 (80˚) me një numër të përmirësimeve intelegjente.


Imazh nga afër i kamerës së pasme në Galaxy S20 plus në të Blu Kozmike


Karakteristikat e avancuara të kamerës

Modaliteti i sofistikuar Bright Night, zona e madhe e sensorit, optika e dritës dhe inteligjenca artificiale krijojnë imazhe marramendëse me detaje të ngjashme me ditën në errësirë.

Regjistrimi i videos 8K jep video më të hollësishme 16 x më shumë sesa Full HD.

Mund të krijoni foto deri në 33 Mpx nga video 8K.

Një sensor më i madh dhe një stabilizues optik kompensojnë lëvizjen, dhe video juaj nuk do të tronditet dhe fotografia do të jetë krejtësisht e qëndrueshme.

Me Single Take dhe Artificial Intelligence, ju merrni një shumëllojshmëri të llojeve të ndryshme të fotografimit. Thjesht xhironi të gjithë skenën për 3 deri në 10 sekonda dhe mund të zgjidhni nga një seri imazhesh të krijuara automatikisht.

Kamera mund të kapë shumë fotografi në të njëjtën kohë dhe pastaj t'i kombinojë ato në një foto të vetme me më pak turbullim dhe zhurmë.

Video super slow motion deri në 960 korniza për sekondë.

Një set mjetesh për krijimin e fotove dhe videove profesionale.


Sorry, the picture description is missing.


Sorry, the picture description is missing.

Ekran i shpejtë me sipërfaqe të plotë Infinity-O

Ekranet e shpejta po bëhen gjithnjë e më popullore dhe Samsung nuk mund të qëndrojë mënjanë. Modelet e reja Galaxy S janë të pajisura me panele vërtetë të shpejta 120 Hz, kështu që ju mund të prisni përpara për një veprim të përkryer të qetë. Shtojini kësaj teknologjinë e ekranit Dynamic AMOLED 2X për tu argëtuar plot ngjyra të vërteta me kontrast të lartë dhe ndriçim.

Ekrani 6.7 " Infinity-O ka rezolucion 3200 x 1440 piksel. Pikë shumë e mirë 525 ppi. Mbështetje e ekranit HDR10 +. Xhami mbrojtës shumë i qëndrueshëm Gorilla Glass 6. Mbron sytë tuaj duke zvogëluar dritën blu.

Tërheqë më shumë dritë.


Fotografi e bërë me modalitetin e Natës me Galaxy S20 Ultra në një mjedis të errët në një koncert dhe një grua në mes është duke bërë një zemër me duart e saj. Fotografia është e ndriçuar mirë dhe e qartë pavarësisht nga mjedisi me dritë të paktë

Karakteristikat kryesore

Procesor i fuqishëm 8-bërthamësh Exynos 990 me teknologji të përparuar të prodhimit 7nm.

Memoria e lartë 8 GB siguron mundësi të jashtëzakonshme për multitasking kërkues.

Memoria e brendshme ofron një kapacitet prej 128 GB dhe mund të zgjerohet me kartat microSDXC deri në 1 TB.

Lidhje LTE me shpejtësi të lartë celulare deri në cat.20. Sigurisht që ka mbështetje për rrjetet 2G dhe 3G.

WiFi me fuqi të dyfishtë të fuqishme 802.11 a / b / g / n / ac / ax.

I shkëlqyesh në formën e teknologjisë NFC, Bluetooth 5.0, GPS / Glonass / BDS / Galileo, USB-C.

Siguria maksimale me lexuesin ultrasonik të gishtërinjve në ekran.

Ndërtim i fortë me mbrojtje nga uji dhe pluhuri IP68.

Karakteristikat e avancuara të sensorit përfshijnë: akselerometrin, barometrin, xhiroskopin, sensorin Hall, sensorin e dritës RGB, sensorin e afërsisë dhe sensorin magnetik.

Altoparlant i shkëlqyeshëm AKG Dual me Dolby Atmos dhe kufje AKG të përfshira.

Teknologjitë ekskluzive Samsung DeX, Bixby dhe Bixby Vision.

Mbështet me karikimin e shpejtë 25W, karikimin wireless Qi 15W dhe ndarjen e energjisë wireless.

Funksionimi sigurohet nga bateri të rikarikueshme me një kapacitet 4500 mAh.

Platforma Android 10 me One UI 2 është përdorur si sistemi operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet:
161.9 x 73.7 x 7.8
Dual SIM:
EAN:
8806090307362
Fokus PDAF:
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850 / 900 / 1900 / 2100
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 / 900 / 1800 / 1900
Garancioni nga prodhuesi:
2 Vite
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4500
Lansuar:
11.02.2020
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lidhës:
USB 3.1, USB-C 1.0
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit inç:
6.7
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
8
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Exynos 990 - Global
Numri i kartave SIM:
2
Prodhuesi:
Samsung
Qartësia e ekranit PPI:
525
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit piksel:
1440 x 3200 (HDR10+)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
10
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
64 + 12 + 12
Sistemi operativ:
Android 10.0; One UI 2
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE