1 / 2
Foto e Set ngjyrash për printer Epson C13T08074010
Foto e Set ngjyrash për printer Epson C13T08074010

Set ngjyrash për printer Epson C13T08074010

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
98.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 83.47 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Epson T080740 Claria është një set me gjashtë ngjyra, ku do të mund të gjeni të gjitha ato ngjyra të cila ju nevojiten për serinë e printerëve Stylus Photo të së njëjtës kompani. Këto ngjyra përdoren për printerë fotografik me paletën e ngjyrave CcMmYK (Paleta CMYK me ngjyrë të kaltër dhe të purpurt). Këto ngjyra sigurojnë rezultate cilësore dhe të cilat zgjasin shumë në letër të hollë dhe me shkëlqim. Këto ngjyra janë të përshtatshme me printerër Stylus Photo R265, R360, RX560, 585 dhe PX700W.
Kodi i prodhuesit:
C13T08074010
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
MultiPack:
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Epson Stylus Photo 360, Epson Stylus Photo 585, Epson Stylus Photo P50, Epson Stylus Photo PX650, Epson Stylus Photo PX660, Epson Stylus Photo PX700W, Epson Stylus Photo PX710W, Epson Stylus Photo PX7
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë, kuqe (purpurt/magenta), kaltër (azure/cyan), kuqe e çelët, kaltër e çelët, verdhë
Për printer:
Epson
EAN:
8715946361284
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set ngjyrash për printer Epson C13T08074010
98.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo