1 / 1
Foto e Set rripash mbajtës Honeywell CT40

Set rripash mbajtës Honeywell CT40

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
65.50 €
49.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 41.95 €
Ju kurseni 16.00 €
-25%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 €/muaj

Vetëm edhe 8
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky set është aksesor praktik për mbajtjen dhe bartjen e skanerëve me dorzë. Ka poashtu vend për ruajtjen e stilolapsit.
Lansuar:
1. 8. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Honeywell CT40
I përdorshëm me markat:
Honeywell
Kodi:
CT40-HS-3PK
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Honeywell
EAN:
5706998540232
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Set rripash mbajtës Honeywell CT40
49.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo