Apple
Foto e Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular
Foto e Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular
Foto e Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular
Foto e Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular
Foto e Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular
Foto e Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular
Foto e Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular
Foto e Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular

Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
349.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 296.19 €
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular
349.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.12 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
02 tetor 2023 - 03 tetor 2023
Kosovë, të tjera
03 tetor 2023 - 04 tetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

"E mençur, elegante dhe plot funksione - kjo është Apple Watch SE 2022. Ora është rezistente ndaj ujit deri në 50 metra, kështu që nuk e e ka problem një dush në shtëpi, shi i madh apo disa temperatura në pishinë. Kur notoni, ora do t'ju tregojë përsëri kohën e saktë të ndarjes dhe numrin e pishinave. Nuk ka rëndësi nëse jetoni me sport apo thjesht përpiqeni të ndani gjysmë ore lëvizje në çdo ditë, Apple Watch SE 2022 ju motivon si trajnerin tuaj personal që të vazhdoni. Ora gjurmon dhe regjistron një sërë të dhënash që lidhen me shëndetin tuaj, ndërsa ju inkurajon të lëvizni dhe të ushtroni më shumë. Motivoni veten të lëvizni me unazat e aktivitetit dhe kërkoni të gjitha të dhënat e nevojshme për përparimin tuaj në aplikacionin Workout. Ora nuk është vetëm trajneri juaj i fitnesit, por funksionon edhe pak si shoku juaj shëndetësor. Falë gamës së informacionit që ora mund të marrë përmes një numri sensorësh të avancuar, ju do të merrni një gamë të plotë informacioni për shëndetin tuaj. Përgjigjuni telefonatave, dërgoni mesazhe, transmetoni muzikë apo edhe paguani — nuk ka asnjë problem me Apple Watch SE 2022! Nëse dëshironi të personalizoni më shumë orën tuaj, do të habiteni nga gama e gjerë e opsioneve për ta bërë këtë. Ka aplikacione të panumërta të disponueshme në App Store, por ju gjithashtu mund të ndryshoni pamjen e orës tuaj, falë rripave të ndërrueshëm dhe faqeve të personalizueshme të orës."

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e baterisë [ditë]:
1
Mbështetje për NFC:
Po
Ekran me prekje:
Po
Wi-Fi:
Po
Lajmërues:
Po
Karikim pa kabllo:
Po
Mikrofon:
Po
Matje e shpejtësisë:
Po
Matje e distancës:
Po
Altimetër [për matje të lartësisë / altitudës]:
Po
Barometër:
Po
Bluetooth:
Po
Galileo:
Po
Triathlon:
Po
Intervale të ushtrimeve:
Po
Notim:
Po
Ecje dhe fitnes:
Po
Për vrapim:
Po
Pagesat me celular:
Po
Çiklizëm:
Po
Dridhje:
Po
Gjiroskop:
Po
Skijim:
Po
Oksimetër:
Po
Telefonatë pa duar:
Po
GPS:
Po
GLONASS:
Po
Joga:
Po
Altoparlantë:
Po
Pedometër:
Po
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Jetëgjatësia e parashikuar e baterisë [h]:
18, 18
Gjerësia [mm]:
44
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Materiali i mbrojtëses:
Alumin
I përdorshëm me sistem operativ:
iOS
Monitorim i ciklit menstrual:
Po
Materiali i rripit:
Fluoroelastomer
Badminton:
Po
Basketball:
Po
Alpinizëm:
Po
Zhytje:
Po
Tenis:
Po
Futboll:
Po
Matja e ritmit:
Po
Lloji i pagesës NFC:
Apple Pay
Parashikimi i motit:
Po
Për të dy gjinitë:
Po
Kronometër:
Po
Turizëm:
Po
Datë:
Po
Intensiteti i dritës:
Po
Lloji i rezistencës ndaj ujit:
5 ATM
QZSS:
Po
Ndriçim:
Po
Zona e rrahjeve të zemrës:
Po
Llogaritja e kalorive të marra:
Po
Faza hënore:
Po
Rezistenca ndaj ujit:
Po
Jashtme:
Po
Busull:
Po
Akselometër:
Po
Ngjyra e rripit:
Zezë
Sistemet operative:
watchOS
Memoria e brendshme [GB]:
32
Golf:
Po
Versioni i Bluetooth:
5
Xham:
Ion-X
Ngjyra:
Midnight
Ditë të javës:
Po
Monitorimi i gjumit:
Po
Kalendar:
Po
Navigim:
Po
Vozitje:
Po
Ndezje automatike gjatë aktivitetit:
Po
Ushtrime për frymëmarrje:
Po
Asistenti i zërit:
Apple Siri
Komandim i muzikës:
Po
Kontroll i butonit:
Po
Paralajmërim për problemet e zemrës:
Po
Modaliteti Sleep - Do Not Disturb:
Po
Njoftime për lëvizje:
Po
Music player:
Po
Njoftimet nga celulari:
Po
Përgjigje zanore për SMS:
Po
Përdorimi i GPS-së:
Po
Forma e shfaqjes së numrave:
Katrore
Fytyra e ekranit:
Po
Mënyra e shfaqjes të kohës:
Të kombinuara
Rrip i ndërrueshëm:
Po
Madhësia e orës:
44 mm
Përmbajtja e paketimit:
Kabllo karikimi
Prodhuesi:
Apple
Kodi i prodhuesit:
mnk03se/a
EAN:
194253158356
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular
349.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo