Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple Watch SE2 GPS 44mm, Midnight Aluminium Case me Midnight Sport Band, Regular

Kodi i produktit:
260789app
Accelerometer:
Ndezja automatike gjatë aktivitetit:
Pagesa përmes celularit:
Oksimetër:
Numri i bërthamave të procesorit:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

373.00 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

"E mençur, elegante dhe plot funksione - kjo është Apple Watch SE 2022. Ora është rezistente ndaj ujit deri në 50 metra, kështu që nuk e e ka problem një dush në shtëpi, shi i madh apo disa temperatura në pishinë. Kur notoni, ora do t'ju tregojë përsëri kohën e saktë të ndarjes dhe numrin e pishinave. Nuk ka rëndësi nëse jetoni me sport apo thjesht përpiqeni të ndani gjysmë ore lëvizje në çdo ditë, Apple Watch SE 2022 ju motivon si trajnerin tuaj personal që të vazhdoni. Ora gjurmon dhe regjistron një sërë të dhënash që lidhen me shëndetin tuaj, ndërsa ju inkurajon të lëvizni dhe të ushtroni më shumë. Motivoni veten të lëvizni me unazat e aktivitetit dhe kërkoni të gjitha të dhënat e nevojshme për përparimin tuaj në aplikacionin Workout. Ora nuk është vetëm trajneri juaj i fitnesit, por funksionon edhe pak si shoku juaj shëndetësor. Falë gamës së informacionit që ora mund të marrë përmes një numri sensorësh të avancuar, ju do të merrni një gamë të plotë informacioni për shëndetin tuaj. Përgjigjuni telefonatave, dërgoni mesazhe, transmetoni muzikë apo edhe paguani — nuk ka asnjë problem me Apple Watch SE 2022! Nëse dëshironi të personalizoni më shumë orën tuaj, do të habiteni nga gama e gjerë e opsioneve për ta bërë këtë. Ka aplikacione të panumërta të disponueshme në App Store, por ju gjithashtu mund të ndryshoni pamjen e orës tuaj, falë rripave të ndërrueshëm dhe faqeve të personalizueshme të orës."

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Accelerometer:
Alpinizëm:
Altimeter për matje të lartësisë altitudës:
Altoparlant:
Asistent zanor:
Apple Siri
Badminton:
Barometër:
Basketboll:
Bluetooth:
Busull:
Çiklizëm:
Datë:
Ditë të javës:
EAN:
194253158356
Ecjefitnes:
Ekran me prekje:
Faza hënore:
Forma e shfaqjes të numrave:
Katrore
Futboll:
Fytyra e ekranit:
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
44
GLONASS:
Golf:
GPS:
Gyroskop:
I përdorshëm me OS:
IOS
Intensiteti i dritës:
Intervale të ushtrimeve:
Jashtme:
Jetëgjatësia e baterisë ditë:
1
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
18
Jetëgjatësia normale e baterisë h:
18
Joga:
Kalendar:
Karikim pa kabllo:
Komandim i muzikës:
Kontrolli i butonit:
Kronometri:
Lajmërues:
Llogaritja e kalorive të marra:
Lloji i lidhjes:
24mm Apple kapës
Lloji i pagesës NFC:
Apple Pay
Lloji i rezistencës së ujit:
5 ATM
Madhësia e orës:
44 mm
Materiali i mbrojtëses:
Alumin
Materiali i rripave:
Fluoroelastomer
Matja e ritmit:
Matje e distancës:
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Matje e shpejtësisë:
Mbështetje për NFC:
Memorie e brendshme GB:
32
Mënyra e shfaqjes të kohës:
Të kombinuara
Mikrofon:
Modaliteti SleepDo Not Disturb:
Monitorimi i ciklit menstrual:
Monitorimi i gjumit:
Music player:
Navigim:
Ndezja automatike gjatë aktivitetit:
Ndriçimi:
Ngjyra:
Midnight
Ngjyra e rripit:
Zezë
Njoftime për lëvizje:
Njoftimet nga celulari:
Notim:
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Oksimetër:
Pagesa përmes celularit:
Paralajmërim për problemet e zemrës:
Parashikimi i motit:
Pedometër:
Përdorimi i GPS-së:
Përgjigje zanore për SMS:
Përmbajtja në paketim:
Kabllo karikimi
Prodhuesi:
Apple
QZSS:
Rezistent ndaj ujit:
Rrip i ndërrueshëm:
Sistemi operativ:
WatchOS
Skijim:
Telefonatat pa duar:
Tenis:
Triatlon:
Turizëm:
Unisex:
Ushtrime për frymëmarrjes:
Verzioni i Bluetooth:
5
Vibrim:
Vozitje:
Vrapim:
WiFi:
Xhami:
Ion-X
Zhytje:
Zonat e rrahjeve të zemrës:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE