Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fshesë robotike Xiaomi Mi 2 Pro EU, 5200 mAh, e zezë (34367)

Kodi i produktit:
773711at
EAN:
693417774723666
Lloji i pastruesit me vakum:
Robotik pa thes, Mop
Sistemet operative OS të mbështetura:
Android, iOS
Senzor për rënie:
Senzor për pengesa:

Si të porosisim në Gjirafa50?

499.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pastruesi robotik me teknologji wireless përputhet me sistemin Android dhe iOS dhe asistentët zanor Amazon Alexa, Google Assistant. Ka kapacitet 40 W dhe senzor kundër rënies ndaj shkallëve dhe për kapërcim të pengesave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
693417774723666
Fuqia e thithjes [P]:
3000
Fuqia maksimale W:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me::
Amazon Alexa, Google Assistant
Kalimi i pengesave cm:
2
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 352
Kapaciteti i rezervuarit të ujit L:
0.2
Koha e pastrimit:
Lloji i baterisë::
Li-ion
Lloji i dyshemesë:
Qilima, dysheme të forta
Lloji i navigimit:
LAZER
Lloji i pastruesit me vakum:
Robotik pa thes, Mop
Ngjyra:
Zezë
Njohja e pengesave:
I paprekshëm
Numri i furçave anësore:
1
Prodhuesi:
Xiaomi
Protokolli:
Amazon Alexa, Google assistant
Senzor për pengesa:
Senzor për rënie:
Sistemet operative OS të mbështetura:
Android, iOS
WiFi:
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE