Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stacion moti Hyundai WS 8446

Kodi i produktit:
227163
EAN:
8590393269976
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUWS8446
Orë me alarm:

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Stacioni i motit Hyundai WS8446 shpejt do të bëhet një shok i preferuar për çdo mëngjes. Stacioni mat temperaturën e jashtme në mes të - 30 ° C dhe + 50 ° C, dhe temperaturën e brendshme midis 0 ° C dhe + 50 ° C. Sigurisht që ka një memorie për vlerat maksimale dhe minimale të matura. Është një stacion meteorologjik standard cilësor që mat temperaturën e brendshme dhe të jashtme, dhe lejon të shfaqet temperatura nga deri në 3 senzorë (1 senzor është përfshirë në paketim). Përveç temperaturës, stacioni i motit gjithashtu ofron parashikime të motit, lagështisë së ajrit, datën aktuale, kohën dhe alarmin. Stacioni mund të furnizohet me energji nga përshtatësi i energjisë i përfshirë ose nga tre bateri 1.5 V / AAA (nuk përfshihen). Poashtu, senzori përdor dy bateri 1.5 V / AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590393269976
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
HYUWS8446
Orë me alarm:
Orë me radio:
Prodhuesi:
Hyundai
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
0/+50
Shtrirja e temperaturave të jashtme [˚C]:
-40/+70
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE