Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stacion moti Garni 281

Kodi i produktit:
228772
EAN:
8592733020537
Ekran me ndriçim:
Energji:
Karikues
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GARNI 281

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Stacioni i motit GARNI 281 është i pajisur me një ekran të lehtë për t'u lexuar (63 x 110 mm) dhe një senzor wireless për t'i matur temperaturën e jashtme dhe lagështinë relative. Ka dy mundësi ndriçimi për ekran dhe ora kontrollohet nga sinjali DCF-77 ose në mënyrë manuale. Ka 6 ikona për parashikimin e motit (me diell, me re, me shi, mot me vetëtimë dhe me borë). Temperaturën mund të zgjedhni ta shihni në gradë Celsius apo Fahrenheit. Vlerat e temperaturës së jashtme dhe të brendshme, si dhe lagështisë relative tregohen në mënyrë konstante në ekran.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592733020537
Ekran me ndriçim:
Energji:
Karikues
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GARNI 281
Madhësia e ekranit [mm]:
63 x 110
Orë me alarm:
Orë me radio:
Prodhuesi:
Garni
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
-9,9/+60
Shtrirja e temperaturave të jashtme [˚C]:
-40/+60
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE