Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stacion moti Hyundai WS 1070 B

Kodi i produktit:
179912
EAN:
8592417056531
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
81

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hyundai WS 1070 B ka një ekran LCD të madh e lehtë të lexueshëm me dritë të këndshme të kaltër në prapavijë. Në këtë ekran mund të paraqes vlerat e temperaturës së brendshme prej 0 ° C to +50 ° C dhe të jashtme -20 ° C deri +50 ° C. Atë mund ta përdorni edhe si alarm me opsionin Snooze si dhe ka edhe kalendarin. Pajisja të bashkangjitur ka edhe një sensor të jashtëm me transmetim pa kabllo deri në 433 MHz deri në 30 metra në ambient të hapur. Ky stacion moti ju mundëson që të pranoni të dhëna për motin nga 3 sensorë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417056531
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
81
Kodi i prodhuesit:
HYUWS1070B
Lartësia [mm]:
151
Orë me radio:
Pesha [g]:
145
Prodhuesi:
Hyundai
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
0/+50
Shtrirja e temperaturave të jashtme [˚C]:
-20/+50
Trashësia [mm]:
20
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE