Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Matës i temperaturës Garni 120 wireless sensor, i bardhë

Kodi i produktit:
177913
EAN:
8592733020353
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GARNI 120
Përmasat:
65 x 100 x 35
Prodhuesi:
Garni

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pasi që veprimtaria jonë jetësore dhe planet tona varen nga temperaturat dhe ndryshimi i tyre, kompania GARNI ka prodhuar matësin e temperaturës së ajrit me 435 sensorë të integruar. Kjo pajisje mundëson matjen e temperaturave të brendshme dhe jashtme në rreze deri 50 metra, ka ngjyrë të bardhë, funksionon me dy bateri AA dhe ka dimensione 65 x 100 x 35 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592733020353
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GARNI 120
Përmasat:
65 x 100 x 35
Prodhuesi:
Garni
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE