Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Skateboard elektrik

Skateboard elektrik

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Skateboard elektrik Eco-Flying Pro, longboard

E SHITUR

457.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Skeitbord elektrik Eljet Double Power

E SHITUR

356.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.71€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE