1 / 5
Foto e Stacion docking Acer Type C Docking III Docking USB-C,i zi
Foto e Stacion docking Acer Type C Docking III Docking USB-C,i zi
Foto e Stacion docking Acer Type C Docking III Docking USB-C,i zi
Foto e Stacion docking Acer Type C Docking III Docking USB-C,i zi
Foto e Stacion docking Acer Type C Docking III Docking USB-C,i zi

Stacion docking Acer Type C Docking III Docking USB-C,i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
286.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 242.80 €
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Stacion docking Acer Type C Docking III Docking USB-C,i zi
286.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.88 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Nëse ju bartni laptopin tuaj gjithnjë me vete prej zyrës në zyrë, ky produkt do të ju pëlqej shumë për funksionin e saj që kryen. Stacion docking Acer Type C është i përshtatshëm për seritë e laptopit Acer si dhe avantazhet e zgjidhjes së përdorimit të lehtë të lidhjes përmes një porti. Pajisja ka të integruar portet 3.5 jack, 3.5 MIC, DisplayPort, HDMI, USB 3.0, USB-C, dhe vjen me ngjyrë të zezë.
Lansuar:
19. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
Dizajnuar për:
Laptop
Lidhësit:
3.5 jack, 3.5 MIC, DisplayPort, HDMI, USB 3.0, USB-C
Kodi:
GP.DCK11.003
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Acer
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4710180498974
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Stacion docking Acer Type C Docking III Docking USB-C,i zi
286.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo