Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë XONE S, 1TB + Star Wars Jedi: Fallen Order, i bardhë

Kodi i produktit:
273649
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
234-01098
Lansuar:
23. 10. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
386.50 
Ju kurseni : 22.00   (6%)
364.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një sistem lojërash gjithëpërfshirës që ju sjell përvojën e fundit argëtuese me lojërat më të mëdha. Xbox One S plotësisht mbështet video 4K UHD dhe cilësinë HDR. Poashtu është 40% më i vogël se paraardhësi i tij, XBOX S krenohet me një furnizim të integruar të energjisë dhe HDD 1 TB. Për më tepër, paketa e konzolës së lojës përfshin një kontrollues të përmirësuar pa tel, të bardhë. Poashtu përfshihet një kupon për Star Wars Jedi: Fallen Order.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
234-01098
Lansuar:
23. 10. 2019
Lloji:
Xbox ONE X
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë XONE S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE