Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuletë Star Wars - Resistance

Kodi i produktit:
227638
EAN:
8718526371529
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
17. 12. 2017
Prodhuesi:
LucasArts
Seri për lojëra:
Star Wars

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për të gjithë fansat e filmave Star Wars, LucasArts sjell kuletën e përshtatshme për të bartur paratë dhe kartelat e ndryshme me vete kudo që shkoni. Aksesori është i dizajnuar me llogon e Rezistencës në Star Wars.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718526371529
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
17. 12. 2017
Prodhuesi:
LucasArts
Seri për lojëra:
Star Wars
Ueb-i i prodhuesit:
Lucasarts.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE