1 / 1
Foto e Tabelë elektrike për projektor ELITE SCREENS 135"

Tabelë elektrike për projektor ELITE SCREENS 135"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
493.50 €
372.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 315.68 €
Ju kurseni 121.00 €
-25%
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Tabelë elektrike për projektor ELITE SCREENS 135"
372.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.04 €/muaj

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Prodhuesi ELITE SCREENS ofron gamë të gjerë të ekraneve për projektor me sipërfaqe të ndryshme. Ky ekran për projektor nga Elite Screen vjen me diagonale 135" dhe ofron kualitet mjaftë të lartë dhe është i përdorshëm në lëmi të ndryshme. Ajo karakterizohet me bateri jetëgjatë dhe është shumë e lehtë për tu mirëmbajtur. Kjo tabelë për projektor është e dizajnuar për tu instaluar në mur apo tavan. Dimensionet e saj janë: 205.7 x 274.3 cm dhe ka format 4:3. Pasqyrimi i ngjyrave është i mrekullueshëm, madje edhe në këndet më të gjera të pamjes, përkatësisht deri në 160 shkallë.
Kodi i prodhuesit:
M135XWV2
Lansuar:
13 Shtator 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e imazhit:
205,7x274,3
Kornizë e zezë:
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Rritje:
1,1
Prodhuesi:
Elite Screens
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com
Lloji i ekranit:
Manual
Madhësia e ekranit:
Video (43)
EAN:
6944904408088
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tabelë elektrike për projektor ELITE SCREENS 135"
372.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo