E shitur
Foto e Tastierë SteelSeries Apex 3 TKL, US, e zezë
Foto e Tastierë SteelSeries Apex 3 TKL, US, e zezë
Foto e Tastierë SteelSeries Apex 3 TKL, US, e zezë
Foto e Tastierë SteelSeries Apex 3 TKL, US, e zezë
Foto e Tastierë SteelSeries Apex 3 TKL, US, e zezë

Tastierë SteelSeries Apex 3 TKL, US, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
106.50 €
59.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 55.09 €
Ju kurseni 47.00 €
-45%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Tastiera e lojërave SteelSeries Apex 3 është projektuar për profesionistët e sportit. Ajo është e pajisur me teknologji të fundit të lojërave dhe do t'ju japë një avantazh ndaj konkurrencës. Switchat Whisper Quiet të bëra nga materiale të cilësisë së lartë garantojnë fërkim të ulët dhe qëndrueshmëri të pakrahasueshme. Funksionaliteti i tyre është i garantuar për më shumë se 20 milionë shtypje të tasteve. Një rul metalik i klikueshëm dhe tastet e kontrollit të medias ju lejojnë të rregulloni volumin dhe cilësimet në lëvizje - me prekjen e një butoni. Brazdat e integruara për drejtimin e kanaleve ju lejojnë të zgjidhni një nga tre vendet për daljen e kabllove në mënyrë që të mos ju pengojë në tavolinë. Çojeni RGB në nivelin tjetër me 8 zona dhe 16,=.8 milionë ngjyra të bukura të mprehta që mund të sinkronizohen me produkte të tjera SteelSeries. Apex 3 TKL është një tastierë rezistente ndaj pluhurit dhe ujit - sipas mbrojtjes IP32. Është bërë me një theks në qëndrueshmërinë shtesë për të parandaluar dëmtimin nga pijet e derdhura dhe grimcat e pluhurit.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e reagimit [ms]:
1
Drita e pasme:
Po
Thellësia [mm]:
150
Lartësia [mm]:
40
Gjerësia [mm]:
364
Uebfaqja e prodhuesit:
steelseries.com/int
Sinkronizim të RGB:
SteelSeries Engine
Lidhje:
Me tela
Lloji i ndërprerësit:
Membranë
Përcaktimi:
Lojra
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Zhvendosje majtas:
e gjatë
Formati i tastierës:
Pa numerikë (TKL / 80%)
Pajisje speciale:
IP32 rezistente ndaj pluhurit / ujit, çelësa multimedialë
Rrokullisje:
24-key
Gjuha e tastierës:
US
Ngjyra:
E zezë
Vendi i prodhimit:
China
Prodhuesi:
SteelSeries
EAN:
5707119044790
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Tastierë SteelSeries Apex 3 TKL, US, e zezë
59.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo