1 / 1
E shitur
Foto e Toner HP Q6002A, i verdhë

Toner HP Q6002A, i verdhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
227.50 €
185.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 157.20 €
Ju kurseni 42.00 €
-19%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.46 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Hewlett Packard qe një kohë të gjatë merret me prodhimin e printerëve të kualitetit të lartë, si dhe të aksesorëve të ndryshëm. Kësaj radhe kompania sjell tonerin, i cili është dizajnuar për printerët e kompanisë në fjalë. Kompania thotë se ky toner mund t’i printojë mbi 2000 faqe me një mbulueshmëri standarde prej 5%. Për të parë se me cilët printerë përshtatet ky toner, vizitoni parametrat.
Kodi i prodhuesit:
Q6002A
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
HP Color LaserJet 1600, HP Color LaserJet 2600n, HP Color LaserJet 2605dn, HP Color LaserJet 2605dtn, HP Color LaserJet CM1015, HP Color LaserJet CM1017
Mbulim (%) / Numri i faqeve:
5/2000
Prodhuesi:
HP
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
E verdhë
Për printer:
HP
EAN:
8291604124366
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner HP Q6002A, i verdhë
185.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo