1 / 1
Foto e Ngjyrë për printer Epson C13T02F14010, 202, e zezë

Ngjyrë për printer Epson C13T02F14010, 202, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
19.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.53 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Epson është një prej kompanive më të suksesshme në prodhimin e printerëve dhe aksesorëve të tij për shtëpi dhe biznes. Ky fishek është krijuar për printerë me ngjyrë Epson XP-6000, XP-6005. Portofoli i tyre përfshin jo vetëm vetë printerët, por edhe shumë pajisje po aq cilësore për këto produkte. Arsyet për përdorimin e aksesorëve origjinalë janë tashmë klasike si me prodhuesit e tjerë, mbajtja e garancisë në pajisje, zgjatja e jetëgjatësisë dhe ruajtja e cilësisë standarde të lartë të printimeve. Fusha e printimit 400 faqe, vëllimi 4.1 ml, ngjyra e zezë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8715946646206
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ngjyrë për printer Epson C13T02F14010, 202, e zezë
19.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo