Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Teleskop astronomik Levenhuk Travel 70, i zi

Kodi i produktit:
289614
Besueshmëria:
100 %
Diametri i lentes mm:
70
EAN:
611901506197
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
400

Si të porosisim në Gjirafa50?

221.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Teleskopi arrin zmadhimin deri në 140x dhe për këtë arsye është ideal për vëzhgimin e planetëve dhe satelitëve, si dhe për vëzhgime të hollësishme të natyrës dhe ndërtesave. Falë optikës me cilësi të lartë, ai ofron një imazh të mprehtë, të qartë dhe të detajuar. Vëzhguesi praktik 5x24 ju lejon të gjeni shpejt lentet e vëzhguara në qiellin e natës. Me pajisje të gatshme për t'u përdorur, ju mund të arrini zmadhim 200x. Ju lehtë mund të arrini zmadhim deri në 140x. Diametri i lentes është 70 mm (nuk duhet të shikoni drejt në diell pa pasur filter mbrojtës, i cili nuk është i përfshirë). Gjatësia fokale është 400 mm, zmadhimi deri në 140x. Teleskopi është bashkangjitur në një trekëmbësh alumini; lartësia e tij mund të rregullohet nga 40 në 125 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diametri i lentes mm:
70
EAN:
611901506197
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
400
Kodi:
DATELETRAV51
Lansuar:
12. 6. 2020
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Levenhuk
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE