Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant për makinë Pioneer TS-A6980F

Kodi i produktit:
246203
EAN:
8849384098966

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një palë altoparlantë të përbashkët me 4 drejtime me cilësi të lartë nga Pioneer me një fuqi nominale prej 100 W dhe një fuqi maksimale prej 650W. Diametri i altoparlantit 153 - 222 mm, kon i përbërë IMPP, diapazoni i frekuencës së altoparlantëve 22 - 24,000 Hz, ndjeshmëria 90 dB. Altoparlantët mund të instalohen shumë lehtë dhe shpejt në makinë, ku më pas mund të shijoni tingullin me bas të thellë dhe treble natyrale, madje edhe në tone dhe volum të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8849384098966
Vendi i origjinës:
Cambodia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE