Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Sencor SCS BX1002

Kodi i produktit:
221643
EAN:
8590669210770

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Për adhuruesit e muzikës që dëshirojnë një eksperiencë të shkëlqyer dëgjimi gjatë vozitjes së makinës, Sencor sjell altoparlantët koasksiale (me dy drejtime) 10 cm dhe membranë gome. Fuqia nominale e tyre është 20 W, ndërsa fuqia maksimale 60 W. Frekuenca e tyre arrin deri 20.000 Hz, ndjeshmëria deri 84 dB / W / m dhe rezistenca 8 Ohms. Përmasat e magnetit janë: 70 x 32 x 10 mm. Ndërsa diametri i tweeter-it është 28 mm.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8590669210770
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE