Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë për veturë Sencor SCS WA1203

Kodi i produktit:
183891
Diametër [mm]:
300
EAN:
8590669176564
Energjia maksimale (W):
600
Fuqia [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Sencor, një ndër liderët që kanë krijuar altoparlantët e kualietit më të lartë, sjell serinë SCS WA1203 që do iu mundësojnë të dëgjoni muzikë me pastërti të kristaltë gjatë çdoo vozitjeje. Altoparlanti vjen me dizajn modern dhe inovativ, në formë cilindri, i cili përbrenda mban amplifikuesin dhe subwoofer-in që përcjell bass me performancë fantastike. Frekuencat në të cilat funksionon ky produkt arrijnë nga 25 Hz deri në 3 kHz dhe ka diametër rrethore 30 cm. Shijo çdo udhëtim me Sencor!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
300
EAN:
8590669176564
Energjia maksimale (W):
600
Fuqia [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
8590669176564
Lansuar:
15 Janar 2016
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
25
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
3 000
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE