Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 55NANO75 - 55'' (139cm), 4K UHD, i hirtë e errët

Kodi i produktit:
324634
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8806091462077
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Menuja nga:
14. 8. 2021
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

833.50 
Ju kurseni : 284.00   (34%)
549.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky televizor ka veçori teknike ideale për performancë të përsosur. Është me diagonale 55'' dhe rezolucion 3840 x 2160. Altoparlantët kanë kapacitet 20 W dhe mbështet teknologjitë HDR10 Pro, HLG, LED, Smart. Ka pranues DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC) dhe lidhet me pajisje përmes portit HDMI, USB, audio, LAN. Sistemi operues është WebOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8806091462077
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Menuja nga:
14. 8. 2021
Prodhuesi:
LG
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE