Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Philips 50PUS7506 - 50'' (127cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
315153
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
11,3
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:

Si të porosisim në Gjirafa50?

566.50 
Ju kurseni : 187.00   (33%)
379.50 € * Përfshirë TVSH-në
33% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky televizor ka veçori teknike ideale për performancë të përsosur. Është me diagonale 50'' dhe rezolucion 4K UHD 3840 x 2160. Altoparlantët kanë kapacitet 20 W dhe mbështet teknologjitë Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, HLG, LED, Smart. Ka pranues DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC) dhe lidhet me pajisje përmes portit HDMI, USB, audio, LAN, Cl. Sistemi operativ është Saphi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
CI:
Diagonalja e ekranit:
50
Diagonalja e ekranit cm:
127
DLNA:
EAN:
8718863028254
EPG:
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 112,2
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Klasa e energjisë:
G
Kodi:
50PUS7506/12
Konsumi kWh1000h:
68
Konsumi në HDR kWh1000h:
107
LAN:
Lansuar:
13. 4. 2021
Lartësia mm:
677,3
Lartësia pa mbajtëse mm:
647,3
Lidhës jack 3.5mm (për kufje):
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.1:
3
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 400, 600 x 400
Pesha kg:
11,3
Prodhuesi:
Philips
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sistemi Operativ:
Saphi
Teknologjia e TV:
Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG, LED, Smart (chytrá)
Trashësia mm:
259,7
Trashësia pa mbajtëse mm:
87.1
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Netherlands (the)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE