Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Philips 55PUS7506 - 55” (139 cm)

Kodi i produktit:
315162
Besueshmëria:
100 %
Përmasat e kapëses VESA:
600 x 400
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

799.00 
Ju kurseni : 399.50   (50%)
399.50 € * Përfshirë TVSH-në
50% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori Philips 55PUS7506 vjen me ekran 55” (139 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC).

Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, Philips mundëson përdorimin e teknologjive si Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, HLG, LED, Smart, të cilat përmisojnë dhe shfaqin imazhe sikurse të ishin reale. Si pjesë përbërëse, Philips ka tri porte HDMI, porte USB, LAN, CI+, port audio për kufje, port audio L/P, RJ-45 LAN dhe port për lidhje me satelit.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
CI:
Diagonalja e ekranit:
55
Diagonalja e ekranit cm:
139mm
DLNA:
EAN:
8718863028261
EPG:
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Klasa e energjisë:
G
Kodi:
55PUS7506/12
Konsumi kWh1000h:
74
Konsumi në HDR kWh1000h:
122
LAN:
Lansuar:
13. 4. 2021
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.1:
3
Përmasat e kapëses VESA:
600 x 400
Pesha kg:
13.1
Prodhuesi:
Philips
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Sistemi Operativ:
Saphi
Trashësia pa mbajtëse mm:
87.1
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Netherlands (the)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE