Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Philips 65PUS8506 - 65 " (164cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
315174
Audio optike:
Prodhuesi:
Philips
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Në dispozicion nga:
13. 4. 2021

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,081.50 
Ju kurseni : 282.00   (26%)
799.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizior LED SMART 65 " me rezolucion 4K (3840 x 2610 px) dhe diagonale 164 cm. Ambilight në të tre anët, ngjyrë e integruar Ambilight +, modaliteti i lojës, modaliteti lounge dhe përputhja e ngjyrave të murit. Përmirësimi i imazhit me Dolby Vision, HDR10 +, HLG, Pro mikro errësimi. Televiziori ka sistem operativ Android TV 10.

Aplikacionet e instaluara paraprakisht: Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney +, Netflix, YouTube. Karakteristikat inteligjente: SimplyShare, pasqyrimi i ekranit, HbbTV, video me qira në internet, shfletues i hapur interneti, udhëzues 8-ditor EPG, teletekst. Gati për t'u përdorur me Google Assistant. Procesori quad-core. Tingulli: barazimi me energji 20 W. Me 5 breza, dialogë të qartë, Dolby Atmos, nivelim automatik të volumit, Përmirësim i Dolby Bass, DTS Play-Fi, modaliteti i natës. Lloji i akorduesit C / T / T2 / S / S2. Wi-Fi. Bluetooth v5.0. Klasa e energjisë G. Mbështet VESA 300 x 300.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
65
Diagonalja e ekranit cm:
164
DLNA:
EAN:
8718863028551
EPG:
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantit W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 450,5
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Incizim USB - PVR:
Jack 3,5mm sluchátka:
Klasa e energjisë:
G
Kodi:
65PUS8506/12
Konsumi HDR kWh 1000h:
159
Kontollim zanor:
LAN:
Lartësia mm:
908,6
Lartësia pa mbajtëse mm:
833,5
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Në dispozicion nga:
13. 4. 2021
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.1:
4
Përmasat e kapëses VESA:
600 x 600
Pesha kg:
27
Pesha pa mbajtëse kg:
23,7
Prodhuesi:
Philips
Rezolucioni origjinal:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti Uebi:
Šířka podstavce mm:
820
Sistemi Operativ:
Google Android
Spotřeba kWh1000h:
111
Teknologjia e TV:
Ambilight, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HLG, LED, Smart (mençur)
Trashësia mm:
270,9
Trashësia pa mbajtëse mm:
85,1
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Netherlands (the)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE